niedziela, 24 czerwca 2012

Dziwna sprawa.

Witam was kochane duszyczki .Napisała do mnie Maryś w sprawie zamieszczania postów stwierdziła iż napisała ich tak wiele a żaden z nich się nie ukazał.Dla mnie też to było dziwne ponieważ zawsze zostawał ślad po was.Proszę was o pomoc co się robi w takiej sytuacji bo ja ręce rozkładam i proszę o pomoc.
  Jakiś czas temu ogłosiłam konkurs jeśli brałyście w nim udział proszę o kontakt na pocztę .Ogromnie proszę was o pomoc i jakieś rady ,Pozdrawia Ewelina

6 komentarzy:

 1. oj chyba nie pomogę, można napisać zapytanie do blogowej pomocy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Już znalazłam błąd ,dziwne nic nie uruchamiałam w komentarzach po zatwierdzeniu właściciela jak zrobić aby wyświetlały się automatycznie .
  Dziękuję wszystkim za miłe słowa to bardzo ważne wasze komentarze dodają werwy ślicznie dziękuję .Powiem szczerze ,że bardzo mnie zaniepokoiło mm brak komentarzy już myślałam do duuupy z tym wszystkim a tu taki psikus .
  Logo to jedne osóbki jeśli czyta i posiada bloga proszę o kontakt .Czekam na wasze pomysły i pozdrawiam was bardzo cieplutko i jeszcze raz dziękuję jesteście kochani .

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się ,że już wszystko OK .Dziwne było i dla mnie ,że po komentarzach ani śladu ...a tu proszę... to tylko guziczkowy psikus ;)Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się ,że udało się rozwiązać ten komentatorski problem, bo mnie też dziwił fakt ,że nagle nie pokazują się ślady pozostawione przez gości :)Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale już jest OK - moze to był przejściowy problem... Nie za bardzo się znam, wiem tylko, że pisałam i znikało :)

  OdpowiedzUsuń